Bond No. 9 New Haarlem Woda Perfumowana 100ml.

Bond No. 9 New Haarlem Woda Perfumowana 100ml.

Więcej szczegółów

004130
Nowy produkt

0,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Więcej informacji

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE - czas realizacji do 2 tygodni. Zamówienie proszę wysłąć na adres perfumy@695500600.pl

Bond No. 9 z dumą wprowadził zapach poświęcony New Haarlem, miejscu które stało się muzą dla męskiego zapachu, noszonego także przez kobiety, które lubią być wyzywająco eleganckie.
Co najbardziej odpowiada miejscu takiemu jak Harlem? Oszałamiająca bergamotka, drzewo cedrowe, kawa, wanilia, paczula czy lawenda? Gdyby George Gershwin był perfumiarzem użyłby właśnie tych nut do stworzenia płomiennej rapsodii zapachów. Oszałamiający nutami poprzedniej dekady, New Harlem mieści w sobie dumę i niezależność jednej z największych dzielnic Nowego Jorku. Zapach New Harlem stał się dla Bond No. 9 sposobnością do podziękowania rockowym muzykom i raperom, którzy wiernie odwiedzają butik Bond No. 9 w Noho.
W New Harlem mieści się nowoczesny dworzec metra, posiadający kształt na miarę XXI w., a także wytworne rezydencje i eleganckie domy, które stanowią zasłonę dla bogatych i głośnych biesiad harlemskiego renesansu lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia. Brali w nich udział wielcy artyści jak Duke Ellington, Charlie Parker i Billie Holiday, którzy na zawsze zmienili świat muzyki. W tym kontekście bogata kompozycja New Haarlem może być interpretowana jako wytyczająca trendy, pasująca każdemu bez względu na wiek czy płeć. To pierwszy zapach z butiku Bond No. 9, który przemawia do członków wszystkich grup etnicznych, dla których domem jest Nowy Jork. New Haarlem to zapach dla kobiet i mężczyzn.

nuta głowy: lawenda, bergamotka, zielone liście

nuta serca: kawa, drzewo cedrowe

nuta bazy: ambra, wanilia, paczula, tonka

 

 

Rodzaj: woda perfumowana

Premiera: 2003
Kategoria: orientalno - drzewne
Cena detaliczna: 790zł

 
Opis
Pojemność100ml.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie