Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Givenchy Play Intense for Him Woda Toaletowa 100ml.

207,00 zł 389,00 zł -46,79%
Brutto
   Wysyłka kurierem DPD w ciągu ( 12 godz 33 min 21 sek )
   Dostawa Darmowa Trójmiasto Piątek w ciągu ( 11 godz 33 min 21 sek ) 
Zeskanuj kod QR, aby otworzyć tę stronę na swoim telefonie.
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Index:
001142
Powiązane produkty
Brak elementów
Opis

Siła uwodzenia, wolność, zmysłowość – zapach PLAY reprezentowany jest przez wyjątkową postać Justina Timberlake’a – utalentowanego artystę, którego współczesna elegancja doskonale współgra ze stylem Givenchy.
PLAY jest zapachem nowoczesnym, ale zarazem totalnie ponadczasowym. Ten elegancki, hedonistyczny zapach z drzewną nutą serca prezentowany jest w postaci dwóch odróżniających się kompozycji, dwóch wersji, które wywołują niezwykłą falę emocji. Godny spadkobierca zapachów drzewnych Givenchy rozpoczyna się wetywerią. PLAY w stylowy sposób zaznacza swoją obecność, tak jak każdy z zapachów Givenchy.
Nazwa „PLAY” wywołuje skojarzenie ze światem, który jest powszechnie rozpoznawalny. Opisuje kompozycję, która odbija rzeczywistość naszych czasów, rozbudza wyobraźnię i pobudza fantazję.
PLAY – zapach emocji
Kreator zapachu użył najszlachetniejszych składników, aby stworzyć kompozycję inspirującą zmysły. Tak jak muzyka nie jest tylko zbiorem dźwięków i brzmieniem grupy określonych instrumentów, tak zapach nie jest tylko zbiorem składników. Wybór i połączenie określonych nut, akordów, rytmów i harmonii czyni z niego kompozycję – jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną. Jak w utworze muzycznym, zapach gra swój tajemniczy akompaniament na naszych nieuświadomionych uczuciach, inspirowanych pamięcią przeszłych zdarzeń. Wywołuje i rozbudza w nas indywidualne emocje, a ponieważ kompozycja ma dwa różne oblicza, nasze emocje osiągają różne barwy natężenia…
Męski, otulający PLAY to drzewny zapach, którego szlachetna i wyważona kompozycja wyraża hedonizm i elegancję – przecież to Givenchy. Jej historia osnuta jest wokół drzewa Anyris, które stanowi oś kompozycji. Ta woń zabiera nas w świat nieograniczonych możliwości i połączeń. Żarliwa natura tego drzewa nadaje PLAY charakterystyczny blask. PLAY jest musującą kompozycją z bergamotką dominującą w nucie głowy. PLAY Intense ma natomiast charakter bogatszy, o jego aurze stanowi bób tonka.
PLAY w wersji podstawowej dotyka i ekscytuje, podczas gdy PLAY Intense przykuwa uwagę, podnieca, otula.

nuta głowy: bergamotka, mandarynka, gorzka pomarańcza, grejpfrut

nuta serca: drzewo Amyris, czarny pieprz, akord kwiatu kawy

nuta głębi: wetywerii i paczuli

 

 

Rodzaj: woda toaletowa

Premiera: 2008
Kategoria: orientalno - parociowe

Cena detaliczna: 369zł

Cechy
001142

Opis

NUTY
orientalno - paprociowe
TYP PRODUKTU
Produkt
MARKA
Givenchy
PREMIERA
2008
DLA KOGO
Mężczyzna
Opinie
Brak komentarzy

Brak produktów

Brak produktów

Menu

Kod QR

Ustawienia