Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Najważniejsze informacje dotyczące odbioru zamówienia przez Klienta na terenie Trójmiasta.


1. Zamówienia dostarczamy we WTORKI i PIĄTKI . WARUNKIEM DOSTARCZENIA ZAMÓWIENIA JEST ODEBRANIE TELEFONU PRZEZ KLIENTA- nie możemy dostarczyć Ci zamówienia, jeśli nie odbierzesz telefonu. Cóż… pędzimy dalej. TYLKO PIERWSZA PRÓBA DOSTAWY JEST BEZPŁATNA - zmówienie nieodebrane z winy Klienta wraca na magazyn i możliwa jest tylko wysyłka kurierem DPD po wpłacie należności na konto z góry. Dlatego prosimy - odbieraj telefon


2. Bezpłatna dostawa na terenie Trojmiasta to wartość dodana do zakupu towaru w naszej perfumerii i nie jest ona obowiązkowa dla każdego zamówienia dlatego traktuj naszego kierowce tak jak byś chciał/a aby Ciebie traktowano - "Pan jest dla mnie nie ja dla Pana" to zwrot nie na miejscu - Cieszy nas ze to tylko mały ułamek promila zamówień :)


3. W dniu dostawy otrzymasz od nas sms-a z informacją o jej realizacji, więc jeśli nie jesteś w stanie odebrać zamówienia- daj nam znać, przełożymy je na inny, dogodny dla Ciebie termin. Dostawca zadzwoni przed przyjazdem około 30 minut wcześniej, więc nie musisz czekać cały dzień pod adresem odbioru zamówienia. Jeżeli chcesz znać przybliżoną godzinę dostawy zadzwon do kierowcy a uzyskasz taką informacje .


4. Dostawca nigdy nie wychodzi z samochodu, ale zawsze podjeżdża pod dom czy klatkę– jedyne co musisz zrobić to podejść do samochodu. UWAGA W OSIEDLACH ZAMKNIĘTYCH KURIER PODJEŻDZA TYLKO POD BRAMĘ LUB SZLABAN - NIE WJEŻDZAMY DO ŚRODKA .


5. Dostawca zawsze wyda Tobie resztę, więc nie musisz się martwić, że nie masz odliczonej kwoty.


6. Składając zamówienie pamiętaj o tym, że musisz za nie zapłacić, więc miej przy sobie GOTÓWKĘ- Dostawca nie ma w samochodzie terminala płatniczego ani bankomatu.


7. Bezpłatna dostawa dotyczy wyłącznie zamówień z grupy ZAPACHY na kwotę powyżej 119zł, więc czasami warto do maskary za 85zł dołożyć zapach za 35zł lub odwrotnie, by zakwalifikować się do tej formy dostawy. Nie ma wyjątków.


8. W okresie przedświątecznym dostawy realizowane są do godziny 23.00 ze względu na ilość zamówień. Za wyrozumiałość dziękujemy.Zapraszamy do kontaktu : +48 695 500 600

perfumy@TrojmiejskaPerfumeria.pl


 

Menu

Kod QR

Ustawienia