Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - GOTÓWKA

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

ODBIÓR NA TERENIE TRÓJMIASTA

Klienci z terenu Trójmiasta mają możliwość płatności gotówką w chwili odbioru zamówienia od naszego pracownika- jest to najszybsza forma płatności, gdyż nie wymaga potwierdzenia zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

Oczywiście jak zawsze istnieje możliwość płatności przelewem jednak dostawa realizowana jest dopiero w pierwszym dniu dostaw po jego zaksięgowaniu na naszym koncie.

WYSYŁKA KURIEREM DPD - PŁATNOŚĆ PRZELEWEM - cena 13,90zł oraz Zamówienie za kwotę powyżej 600zł wysyłane GRATIS. Zamówienia na kwotę poniżej 80 zł wysyłamy kurierem DPD po wpłacie na konto z góry w cenie 23,90zł. 

Dostawy realizowane poprzez firmę kurierską DPD po włpłacie należności na konto wysyłane są w dniu zaksięgowania środków na naszym koncie. 

Warunkiem skorzystania z gratisowej wysyłki jest opłata zamówienia z góry - nie wysyłamy Gratis zamówień bez znaczenia na kwotę.

Im szybciej dokonają Państwo przelewu, tym szybciej wyślemy do Państwa przesyłkę.

Przelew zaksięgowany do godziny 13.30 spowoduje wysłanie przesyłki tego samego dnia

Czas dostarczenia przesyłki to przeważnie 24 godziny od dnia jej wysłania. Proszę pamiętać, iż wysyłka nadana w piątek dojdzie do Państwa dopiero w poniedziałek.

W okresie przedświątecznym mogą nastąpić opóznienia

W dniu nadania przesyłki otrzymają Państwo od nas smsa z numerem listu przewozowego.

Zapraszamy do kontaktu : +48 695 500 600

perfumy@TrojmiejskaPerfumeria.pl


Menu

Kod QR

Ustawienia