Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA

ODBIÓR OSOBISTY W FIRMIE

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyłącznie internetową, zatem nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionych u nas produktów. Państwa zamówienia zostaną dostarczone bezpłatnie na terenie Trójmiasta. Zamówienia spoza Trójmiasta lub nie kwalifikujące się do bezpłatnej dostawy zostaną Państwu dostarczone kurierem DPD.

Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum miasta a magazyn zlokalizowany jest w centrum logistycznym przy trójmiejskiej obwodnicy. Biuro firmy ma charakter wyłącznie administracyjno-księgowy i nie ma możliwości prezentacji czy odbioru zamówień w jego siedzibie. Analogiczna sytuacja ma miejsce z magazynem gdyż jest to teren szczególnego nadzoru ochrony i osoby postronne nie mogą być wpuszczane na jego teren. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższą cene za towary co jak myślimy zadośćuczyni niniejszym niedogodnością .  

WYSYŁKI KURIEREM DPD

Wysyłka po wpłacie na konto z góry - cena 13,90zł. lub za pobraniem - 26,90zł . WYMAGANE POTWIERDZENIE SMS-em na numer 695 500 600 o treści POBRANIE

WYSYŁKI ZA POBRANIEM NALEŻY POTWIERDZIĆ SMS-EM Z NUMERU TELEFONU NA JAKIE ZOSTAŁO ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE O TREŚCI : POBRANIE

 Zamówienia na kwotę poniżej 80 zł wysyłamy kurierem DPD po wpłacie na konto z góry w cenie 26,90zł. 

   Dostawy realizowane poprzez firmę kurierską DPD po włpłacie należności na konto wysyłane są w dniu zaksięgowania środków na naszym koncie

Im szybciej dokonają Państwo przelewu, tym szybciej wyślemy do Państwa przesyłkę. Przelew zaksięgowany do godziny 13.30 spowoduje wysłanie przesyłki tego samego dnia

Zamówienia na kwotę poniżej 80 zł wysyłamy kurierem DPD po wpłacie na konto z góry w cenie 26,90zł. 

   Czas dostarczenia przesyłki to przeważnie 24 godziny od dnia jej wysłania. Proszę pamiętać, iż wysyłka nadana w piątek dojdzie do Państwa dopiero w poniedziałek.

W okresie przedświątecznym mogą nastąpić opóznienia

W dniu nadania przesyłki otrzymają Państwo od nas smsa z numerem listu przewozowego.

Zamówienie za kwotę powyżej 600zł wysyłamy GRATIS

   

BEZPŁATNA DOSTAWA

Zamówienia z grupy ZAPACHY na kwotę powyżej 119zł dostarczane są bezpłatnie na terenie Trójmiasta.

   Zamówienia na terenie Trójmiasta poniżej kwoty 119zł oraz zamówienia z innych grup towarowych (Makijaż, Pielęgnacja, Włosy) dostarczane są wyłącznie kurierem DPD w kwocie 13,90ł po wcześniejszym zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. Zamówienia na kwotę poniżej 80 zł wysyłamy kurierem DPD po wpłacie na konto z góry w cenie 26,90zł. 

  Warto łączyć zamówienia z różnych grup, aby wartość całkowita zamówienia wynosiła min. 119zł i zawierała produkt z grupy ZAPACHY– wtedy zamówienie dostarczane są bezpłatnie na terenie Trójmiasta.

  Bezpłatna dostawa nie dotyczy zamówień dostarczanych poza Trójmiasto realizowanych przez kuriera DPD. W tym przypadku koszt wynosi 13,90zł powyżej kwoty 80zł .Zamówienia na kwotę poniżej 80 zł wysyłamy kurierem DPD po wpłacie na konto z góry w cenie 26,90zł. 

DNI I MIEJSCOWOŚCI DOSTAW - TRÓJMIASTO

Dostawy realizowane są w następujące dni:

WTOREK  , PIĄTEK

Gdynia, Sopot, Gdańsk, Pogórze, Rumia 

Do miejscowości nie wymienionych powyżej zamówienia dostarczamy odpłatnie zewnętrzną firmą DPD  

W okresie przedświątecznym dostawy realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 12-22 .

DOSTAWA DO PRACY CZY DO DOMU ?

   Składając zamówienie często się Państwo zastanawiają jaki podać adres dostawy. Praca czy dom?

Oczywiście najlepiej rejestrować swoje konto na naszej stronie na adres domowy, gdyż adres pracy często jest różny.

W przypadku, gdy chcemy mieć możliwość dostawy na inny adres niż dom, składając zamówienie w polu INFORMACJA DLA DOSTAWCY należy podać drugi adres

np. pracy pod którym jesteśmy od rana do końca pracy

np. PRACA GDYNIA UNRUGA 10.00 DO 16.00 DOM PO 17.30

Oczywiście nasz pracownik zadzwoni do Państwa przed przyjazdem, by potwierdzić adres dostawy bądź go zmienić.

TRÓJMIASTO - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 Najważniejsze informacje dotyczące odbioru zamówienia przez Klienta na terenie Trójmiasta.

1. WARUNKIEM DOSTARCZENIA ZAMÓWIENIA JEST ODEBRANIE TELEFONU PRZEZ KLIENTA- nie możemy dostarczyć Ci zamówienia, jeśli nie odbierzesz telefonu. Cóż… pędzimy dalej.

2. W dniu dostawy otrzymasz od nas sms-a z informacją o jej realizacji, więc jeśli nie jesteś w stanie odebrać zamówienia- daj nam znać, przełożymy je na inny, dogodny dla Ciebie termin.

3. Dostawca dzwoni przed przyjazdem około 30 minut wcześniej, więc nie musisz czekać cały dzień pod adresem odbioru zamówienia. Przypuszczalny czas dostawy dla Twojego miasta i dzielnicy znajdziesz tutaj

4. Dostawca nigdy nie wychodzi z samochodu, ale zawsze podjeżdża pod dom czy klatkę– jedyne co musisz zrobić to podejść do samochodu. UWAGA W OSIEDLACH ZAMKNIĘTYCH KURIER PODJEŻDZA TYLKO POD BRAMĘ LUB SZLABAN - NIE WJEŻDZAMY DO ŚRODKA .

5. Dostawca zawsze wyda Tobie resztę, więc nie musisz się martwić, że nie masz odliczonej kwoty.

6. Składając zamówienie pamiętaj o tym, że musisz za nie zapłacić, więc miej przy sobie GOTÓWKĘ- Dostawca nie ma w samochodzie terminala płatniczego ani bankomatu.

7. Bezpłatna dostawa dotyczy wyłącznie zamówień z grupy ZAPACHY na kwotę powyżej 119zł, więc czasami warto do maskary za 85zł dołożyć zapach za 35zł i odwrotnie, by zakwalifikować się do tej formy dostawy. Nie ma wyjątków.

8. W okresie przedświątecznym dostawy realizowane są do godziny 23.00 ze względu na ilość zamówień. Za wyrozumiałość dziękujemy.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 695 500 600
perfumy@TrojmiejskaPerfumeria.pl

Menu

Kod QR

Ustawienia